Елена Шамрова,
Дрогичин Беларусь
Так чудны все дела Твои, о Боже!
Не описать - так скуден мой язык.
Кто с мудростью твоей сравниться может?!
И кто в любви, как Ты, Господь, велик?!
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Великолепно! Дай, Господь, Твоим детям те духовные ,,рецепторы", дабы отличать чистое от нечистого. Ведь в наши дни граница между ними сильно ,,размыта"... Комментарий автора: Дай Господь!
Галина Компанец
2016-02-11 21:38:15
Аллилуия!!! Леночка, Ваши стихи - это маленькие проповеди на большие, глубокие темы! Да благословит Вас Господь и дальше писать во славу Божью!!! Комментарий автора: Слава Господу! Он наполняет сердце и уста!
Надежда
2016-02-13 18:51:12
Очень понравился стих, очень! Спасибо Богу и Вам, сестричка. Комментарий автора: Слава Господу!
лилия гугнина
2016-03-06 12:31:16
"Коварный враг огни людские тушит" - не в бровь, а в глаз! Горько, что многие люди в слепоте своей думают, что Бог им мешает по-настоящему проявить себя, выразить, засветиться в жизни ярко и свободно. И не видят, кто на самом деле тушит их огонь и опускает в навозную кучу. Спасибо за стих. Комментарий автора: Слава Господу!
Публицистика : Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.